TAKI-ALTIN ve MÜCEVHER ALIŞVERİŞ SİTELERİ 

lidyana takı Mortaki.Com; Türkiye'nin en büyük online kişiselleştirilmiş takı ve mücevher üreticisidir. 27,637 kombinasyon, 27 taş ve 7 farklı materyal ile kullanıcılara kendi takılarını tasarlama fırsatı verir. 14 ayar pırlantalı yüzükten gümüş bir kolyeye kadar dilediğiniz ürünü oluşturabilirsiniz. Mortaki.Com, kullanıcılarına üye olmadan alışveriş, iade ve değişim olanaklarıyla %100 güvenli alışveriş ortamı sunar 2010 yılından sonra internet satışlarının başlamasıyla birlikte, uygun fiyat, her zevke ve yaşa ürün sunmaktadır.
         
LELAQ.COM kendi markası ile 18 ayar altın kaplama Swarovski taşlı, altın kaplama gümüş ve doğal taşlı kolye, küpe, bileklik, broş, yüzük, anahtarlık, makyaj aynası, saç aksesuarı gibi bayanlara yönelik “kaliteli bijuteri” kategorisinde ürünleri stoklu olarak satmaktadır.
         
         

 

         

Takı alışveriş siteleri ile ilgili aramalar: Altın al, çeyrek altın, ucuz çeyrek altın, altın kolye, altın takı setleri, online kuyumcu,Altın, değerli taşlar emitosyon,takı , kapıda ödeme takı siteleri,Pırlanta Yüzükler, Pırlanta Kolyeler, Pırlanta Yüzükler, Pırlanta Kolyeler, Gümüş Takı , Gümüş Yüzük, Küpe, Kolye, Bileklik, Set, Broş, Bijuteri,ucuz takı siteleri, takı alışveriş siteleri,online takı satışı, altın yüzük, ucuz takılar, takı modelleri, online takı, aksesuar takı, takı çeşitleri, takı firmaları, takı bijuteri, bijuteri kolye, bijuteri takı modelleri, bijuteri takılar,