Diğer Fırsat Alışveriş Siteleri    Fırsat  siteleri listeleri

FIRSAT BU FIRSAT. COM HAKKINDAFırsat Bu Fırsat, son zamanlarda hızla yayılan 'grup satın alma' modellerini tek bir çatı altında toplayan bir fırsat platformudur. Fırsat Bu Fırsat'ta eğlence mekanlarından, restoranlara, sağlık merkezlerinden, spor ve güzellik hizmetlerine kadar şehrinizde olan onlarca günlük fırsatı, tek bir sayfada görebilir ve diğer fırsatlarla karşılaştırabilirsiniz. Böylece almak istediğiniz hizmeti, en uygun fiyata bularak, hem paradan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.Fırsat Bu Fırsat üzerinden, grup satın alma şirketlerinin düzenlediği, eğlence mekanlarından, restoranlara, sağlık merkezlerinden, spor ve güzellik hizmetlerine kadar onlarca fırsatı tek bir sayfada görebilir ve sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz. .

   

Firsatbufirsat.com Fırsatları Hakkında Bilmeniz Gerekenler!
 
Satın aldığınız fırsatı geçerli olduğu süre boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
 Fırsatın satın alma üst sınırı bulunmadığı sürece, o fırsatı dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz.
 Geçerlilik süresi dolmuş kuponları kullanamazsınız.


 Firsatbufirsat.com'da Geçerli kredi kartları

Firsatbufirsat.com'a güvenebilir miyiz?
Firsatbufirsat.com'da en üst seviyede güvenlik için bankaların öngördüğü gerekli sistemler bulunur ve ödemeleriniz güvenli SSL transferi ile gerçekleştirilir. Ayrıca, kredi kartı bilgileriniz bizim tarafımızdan bile görüntülenemez ve Firsatbufirsat tarafından saklanmaz. Yani %100 keyif %100 güvenli!
 
 

 

 

Firsatbufirsat.com  İLETİŞİM

 

 Firsatbufirsat.com  NEREDE ?

Nedir

?

Fırsat Bu Fırsat, günlük indirimler sunan grup satın alma şirketlerini tek bir çatı altında toplayan bir fırsat platformudur.

 

 

Unvan

:

Fırsat Bu Fırsat İnternet Hizmetleri Reklam Turizm Org. Paz. ve Tic. A.Ş.

 
Merkez :

Büyükdere Cad. No: 27/7 Şişli/ Istanbul / TÜRKİYE

 
Tel :

-

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

info@firsatbufirsat.com

 
Müşteri Hizmetleri :

 0850 - 333 0 323

 

Arama Kelimeleri: cilt bakımı, kıbrıs otelleri, fırsat otelleri, tatil turları, termal oteller, şehir fırsatları İzmir, şehir fırsatları Ankara, günlük şehir fırsatları, kahvaltı fırsatları, Firsatbufirsat tatil fırsatları, spa fırsatları, çift kişilik tatil fırsatları, Firsatbufirsat istanbul otel, Firsatbufirsat musteri hizmetleri nedir? Firsatbufirsat hakkında, Firsatbufirsat güvenli mi? Firsatbufirsat kimin? Firsatbufirsat kampanyaları, indirimler, neden? iletişim ürünleri açıklamalar.