Diğer Fırsat Alışveriş Siteleri    Fırsat  siteleri listeleri

  FIRSAT.ME HAKKINDA2006 yılından bu yana Firsat.me size ve bulunduğunuz yere en yakın indirimleri, en uygun fiyat ile kullanıcılarıyla paylaşan bir fırsat sitesidir. Firsat.me, %70’lerden %90’a varan indirim oranları ile sosyalitenizi veya eğlence hayatınızı yok ben gezmeyi seviyorum diyorsanız macera hayatınız değiştirecek fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatları Firsat.me her gün yenileyerek ; yeni bir fırsat veya kendinize uygun bir fırsat bulma şansınızı arttırmaktadır. Firsat.me fırsat kategorileri içersinde Restaurant, Kuaför, Sağlık ve Güzellik, Alışveriş ve Ürün, Tatil ve Gezi, Eğitim ve Kurs, Oto başlıklar şeklinde sizlerin tercihine sunulmuştur. Benzerleri olan fırsat sitelerinden farklı olarak yaşamın her alanına yönelik fırsatlarla karşınıza gelmektedir. Fırsatları yakalayan kullanıcıların yanına olan fırsat.me “süresiz Fırsatlarla” alışagelmişin dışında isteğiniz zaman fırsatın kullanılmasıdır.

   

 Firsat.Me Fırsatları Hakkında Bilmeniz Gerekenler!
 Fırsatları nasıl alabilirsin ? Fırsatın yanında bulunan "Satın Al" butonuna tıklaman yeterli. Kredi kartını kullanarak 128-bit şifreleme sistemi ile güvenli bir şekilde alışverişini tamamlayabilirsin. 
 Ya vazgeçerseniz? Pek vazgeçilebilecek fırsatlar değil bunlar ama olur da vazgeçmek istersen 7 gün içinde info@firsat.me adresinden  ulaşabilirsin ve ödemeni iptal edebilirsin. 
 Fırsatı beğendiniz ve satın aldınız. Şimdi ne olacak? E-Mail ve cep telefonuna gelen kupon kodu ile hemen fırsatını kullanmaya başlayabilirsin. Aynı zamanda Fırsatlarım bölümünden de kupon kodlarını görüntüleyebilir ve çıktısını alabilirsin. 
 Kupon nedir? Firsat.me teklifin detaylarının yazılı olduğu ve fırsatı kullanmanı sağlayacak olan belge… Kuponunu ister Fırsatlarım bölümünden görebilir, istersen e mail adresine gelen mailin çıktısını alabilir yada cep telefonuna gelen sms'i ibraz edebilirsin. 
 Kuponu nasıl kullanacaksınız? Süper avantajlı teklifi kabul ettiğinin yazılı bir belgesi olan kuponun çıktısını alarak işletme temsilcilerine vermen yeterli olacak
Kuponu başkasına devredebilir misiniz? Evet Tek yapman gereken  info@firsat.me  adresine bir email atman ve kuponu devrettiğin kişinin adını vermen. 
 Satın aldığım kuponun tarihi geçti. Ne yapmalıyım? Firsat.me ile yakaladığın kampanyaların geçerlilik tarihi bitmeden önce hatırlatma maili yolluyor. Yine de son kullanma tarihi kaçırırsan, senin adına işletmeyle görüşür ve bir istisna yapmalarını rica edebiliyorlar.


 Firsat.Me'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

  Firsat.Me'a
güvenebilir miyiz?
Site yüksek güvenilirlikli olup, 128bit SSL sertifikası  sanal POS ödeme altyapısı kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle taraflarınca tutulmamaktadır. Fırsatlarınızı gönül rahatlığıyla, güvenle alabilirsiniz.
 
 

 

 

Firsat.Me  İLETİŞİM

 

 Firsat.Me  NEREDE ?

Nedir

?

Firsat.me senin için eşsiz fırsatlar sunmaktadır… Bu fırsat tam sana göre bir tatil de olabilir, güzel bir mekanda keyfini çıkartacağın bir yemek fırsatı da… fırsat sitesidir.

 

 

Unvan

:

FirsatMe Bilgi Teknolojileri ve Turizm Ltd. Şti.

 
Merkez :

Dereboyu Cad. Dere Sok. No:2/2 D:5 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul / TÜRKİYE

 
Tel :

-

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

info@firsat.me

 
Müşteri Hizmetleri :

0 850 302 99 30

 

Arama Kelimeleri: firsat sitesi, firsat kahvalti,süresiz fırsat, hafta sonu turlar, hafta sonu konaklama, açık büfe kahvaltı, günlük fırsat siteleri, şehir fırsatı Kapadokya, fırsatlar tatil, otel fırsatlar, masaj firsat, brezilya fonu firsat, kahvaltı fırsatı İstanbul, fırsat.me musteri hizmetleri nedir? fırsat.me hakkında, fırsat.me güvenli mi? fırsat.me kimin? fırsat.me kampanyaları, indirimler, neden? iletişim ürünleri açıklamalar.